Fotelik samochodowy a wzrost i waga dziecka.

      Możliwość komentowania Fotelik samochodowy a wzrost i waga dziecka. została wyłączona

foteliki samochodowe

Istnieją trzy główne rodzaje fotelików samochodowych, które będą stosowane w całym cyklu wzrostu dzieci. Rodzaj połączenia będzie zależny od masy ciała i wysokości dziecka, a nie tak jak wielu sądzi według ilości lat. W tym artykule będę omówione szczegółowo trzy główne typy fotelików samochodowych oraz limit wielkości, dzięki czemu będziesz wiedział, które foteliki samochodowe należy używać dla swojego dziecka w stosunku do jego rozwoju.

Pierwszy fotelik omówię jest foteliki samochodowe dla niemowląt. Wszystkie foteliki dla niemowląt są wyłącznie tyłem do kierunku jazdy i mogą być używane aż dziecko waży około 30 funtów. Jednak może się okazać, że różne marki mają różne standardy,  limit 30 funtów to średnia. Niemowlęta powinny być zawsze w swoich fotelikach samochodowych za każdym razem, gdy podróżują samochodem. Są one niezbędne dla ochrony dziecka przed urazami i śmiercią w przypadku zderzenia.

Kolejny fotelik jaki omówię jest wymienialny. Ten różni się od niemowlęcego, ponieważ może on być stosowany zarówno skierowane do tyłu i skierowane do przodu. Może być stosowany do czasu aż dziecko waży około 40 funtów, a w niektórych przypadkach nawet cięższe. Niektóre mogą nawet trzymać dzieci do 80 funtów! Kabriolety nie mają podstaw i nie są łatwo przenoszone z jednego samochodu do drugiego. Niektórzy rodzice uważają te większe fotele za trudniejsze w obsłudze dla mniejszych dzieci.

Ostatnim typem fotelika  jest wzmacniacz. Ten typ jest na ogół najczęściej występującym typem. Są one wykorzystywane do dzieci, które przerosły ich regularne te jednak nie są jeszcze na tyle duży, aby korzystać z pasów bezpieczeństwa. Uzyskuje się to zazwyczaj, gdy dziecko jest około 4’9 “. Wierzcie lub nie, niektóre dopalacze są zbudowane podobnie jak gniazdo combo, że mogą one wyposażone w plecy jak fotelik. Różnica polega na tym, że brakuje im uprzęży fotelika . Gdy dziecko wyrośnie jego fotelik samochodowy dla niemowląt lub zamienny, powinny one być w stanie bezpiecznie siedzieć w foteliku samochodowym Booster.

Fotelik samochodowy należy stosować za każdym razem dziecko porusza się z tobą w samochodzie. Ustalenie, który z nich korzystać spośród trzech głównych typów jest łatwe, gdy wiesz, czego szukać. Dostępne opcje to fotelik samochodowy dla niemowląt stosowany u dzieci do 40 funtów, zamienny stosowany dla dzieci o wadze od 40 funtów do 80 funtów, a Booster używane do swojego dziecka jest na tyle duży, aby korzystać z pasów prawidłowo. Należy pamiętać, że wiek dziecko nie będzie czynnikiem decydującym w wyborze fotelika. To waga dziecka i wysokość.