Foteliki samochodowe – jeszcze bardziej komfortowe

      Możliwość komentowania Foteliki samochodowe – jeszcze bardziej komfortowe została wyłączona

fotelik samochodowy

Gdy wspominamy sobie starsze foteliki samochodowe do których umieszczaliśmy własne dzieci włos jeży się nam na głowie. Zdecydowanie nie były one tak przystosowane jak te dzisiejsze, choć spełniały wszystkie ówczesne normy narzucane przez prawo. Wyspecjalizowani projektanci wykorzystują do wyprodukowania fotelika samochodowego najlepsze materiały, proponują przemyślane kształty i komfortowe poszczególne elementy. Wszystko dlatego, by chronić swoje pociechy i zapewniać im niezapomniane wycieczki, tak samo te odległe jak i te bliskie.

Foteliki samochodowe z bezpiecznymi pasami

Zauważyliście z pewnością jak wiele pozytywnych cech można spotkać przedstawiając najmodniejsze foteliki samochodowe. Jednym z pośród nich są okrycia na pasy. Zdarza się, że podczas podróży pas bezpieczeństwa znajduje się niepokojąco w sąsiedztwie skóry wiezionego malucha. Łatwo o otarcia lub odparzenia. W najgorszym momencie pas, pasy mógłby ocierać się o szyję dziecka, co w przypadku kolizji, buduje nieco,dość,bardzo niebezpieczny,niepokojący,czarny obraz. Obecnie pas otoczony jest przyjemną dla skóry osłonką z delikatnego materiału. Zarówno podnosi komfort naszego maluszka, ale także ochrania je przed otarciem skóry dziecka.

Zagłówki bocze w foteliku samochodowym

Ten wynalazek podpatrzony jest ze środków transportu. Z pewnością zawsze gdy wybierałeś się w podróż metrem, a Twoja głowa chyliła się, to na boki, to do przodu pod ciężarem snu. Do pociągów i autobusów wprowadzono wydłużone zagłówki, sięgające boków naszej twarze, na którym spokojnie możemy oprzeć głowę i zasnąć. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się także w przypadku fotelików samochodowych kiedy to nie tylko stanowi podporę dla główki dziecka, ale i dodatkowe zabezpieczenie przed bocznymi uderzeniami.